top of page

30 Nisan Paz

|

Avanos

Bi' Nefes, Bi' Yin Yoga, Bi' Kahvaltı

30 Nisan Pazar günü Yin yoga pratiğinde alan tutucu konuğumuz Merve ile Bi’Yoga, ben Sinem ile Bi’Nefes ve pratik sonrası Gülen ile Koan Akademi’de nefis Bi’Kahvaltı için buluşuyoruz.

Bi' Nefes, Bi' Yin Yoga, Bi' Kahvaltı
Bi' Nefes, Bi' Yin Yoga, Bi' Kahvaltı

Saat ve Yer

30 Nis 2023 10:00 – 01 May 2023 14:30

Avanos, CAMİKEBİR MAH. HASTAHANE CAD, NO: 10, 50530 Özkonak/Avanos/Nevşehir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

30 Nisan'da Koan Akademi'de yapacağımız Bİ' Nefes, Bi' Yoga, Bi' Kahvaltı etkinliğinde toprak enerjisiyle köklerini canlandırmak için davetlisin.

Toprak, en eski zamanlardan bu yana Ana Tanrıça olarak adlandırılmış. Hayat veren, iyileştiren, büyüten gücü dolayısıyla dişilikle benzeştirilen toprak, sürekli yenilenen ve bitmeyen enerjisiyle bir tanrıçanın ölümsüzlüğünü sembolize eder. Çeşitli mitolojilerde başlangıcın ve üremenin simgesi olan toprak elementi en fazla niteliğe sahip elementtir.

30 Nisan buluşmamızda kök çakra ile ilişkili olan toprak elementini beden pratikleriyle araştırıp, deneyimleceğiz. Yin yoga pratiğinde alan tutucu konuğumuz Merve ile Bi’Yoga, ben Sinem ile Bi’Nefes ve pratik sonrası Gülen ile Koan Akademi’de nefis Bi’Kahvaltı için buluşuyoruz.

Sınırlı sayıda katılımcıya açık olan pratiğe kayıt olmak için @kapadokyadabiyoga hesabına instagram üzerinden mesaj atmanız yeterli.

*Yoga matı ile ulaşım kişiye aittir.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page