top of page

16-19 Eylül Koan Akademi'de Bağ Bozumu ve Kış Hazırlıkları Zamanı

Koan Akademi'den kış hazırlıklarını kendi elleriyle en doğal ve sağlıklı haliyle yapmak isteyenlere davet var!

Mevsimin dönmeye başladığı bugünlerde akşamların serinliği Kapadokya'da kış için hazırlıkların başlamasına işaret ediyor. Bahçeler en bereketli günlerini yaşarken yavaş yavaş bu muazzam lezzetleri kış için saklamak ve toprağın bereketinden o uyurken bile faydalanmaya devam etmenin tam zamanı. Biz domates soslarımızı, tarhanalarımızı ve her çeşit sebze kuruları ve meyve reçellerimizi hazırlamaya başladık bile. Siz de bize katılmak ve birlikte pekmez ve domates sosu hazırlayıp evinize de ellerinizle yaptığınız kışlıklarınızı götürüp kış boyu afiyetle tüketmek isterseniz bekleriz.


Kimler Katılabilir?

Bağ bozumu programımıza yaş sınırı olmaksızın çoluklu çocuklu, evli bekar herkes katılabilir.


Tarihler

Program Tarihleri: 16-19 Eylül

Son başvuru Tarihi: 10 Eylül


Katılımcı Sayısı

Pandemi koşulları sebebiyle katılımcı sayısı Koan Akademi odalarında 1 kişilik konaklama imkanıyla 18 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bahçemizde kendi çadırınızda kalmayı tercih etmeniz durumunda 18 kişilik kontenjanımıza ek olarak 12 kişilik kontenjan mümkün olacaktır.


Konaklama & Yeme/İçme

Koan Akademi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Bağ Bozumu programında akademinin 3 kişilik kişiye özel banyolu odalarında seçiminize bağlı olarak 1-3 kişi konaklayabileceğiniz gibi bahçede yeşillikler arasında sosyal mesafe kurallarına uygun olarak kuracağınız kendi çadırınızda kalmanız da mümkün. Program süresinde Koan Akademi'nin geniş bahçesinde sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenen servis alanında 3 öğün yemek, çay/kahve ve atıştırmalıklar sizi bekliyor olacak.


Ücretler

Bağ bozumu programı süresince kullanacağımız gıda ve ekipman masrafları ile konaklama, yeme/içme bedelleri dahil programın toplam ücreti:

- Koan Akademi odalarında 1 kişi konaklama ile 1100 TL

- Koan Akademi odalarında 2 kişi konaklama ile 1900 TL

- Koan Akademi odalarında 3 kişi konaklama ile 2700 TL

- Kendi çadırında 1 kişi konaklama ile 800 TL

- Kendi çadırında 2 kişi konaklama ile 1600 TL


Kayıt ve Ödeme

Bağ bozumu programına katılmak için yapmanız gerekenler Koan Akademi web sayfasındaki Kayıt Formu'nu doldurmak. Formu doldurmanızın ardından 10 Eylül tarihinde sizlerle mail veya mesaj yoluyla ödeme bilgilerini paylaşacağız. 13 Eylül tarihine kadar ödemelerini gerçekleştiren ve ödeme dekontlarını info@koanakademi.com adresine gönderen katılımcıların kayıtları tamamlanmış olacak. Ödemenin gerçekleşmemesi durumunda yedek katılımcılara hak verilecektir.


Olağanüstü Haller ve İade

Pandemi koşulları nedeniyle programın başka bir tarihe ertelenmesi ya da iptal olması durumunda katılımcılara ücretleri Koan Akademi tarafından iade edilecektir.


Pandemi Koşulları

Koan Akademi bütün imkanlarını pandemi şartlarına uygun olacak şekilde program boyunca bizlerle paylaşıyor olacak. Bütün başvuruların HES kodu eşliğinde yapılacağını hatırlatmak isteriz. Programa katılan her bir katılımcı kişisel hijyen ve mesafe kurallarına uyacağını beyan etmiş ve kişisel sorumlulukları kabul etmiş sayılır.


GÖRÜŞMEK ÜZERE...

97 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page