top of page

Koan Akademi Kışa Merhaba Kampı

27-30 Ocak'ta Karla Kaplı Kapadokya'da

Koan Akademi'nin ilk kışında Kapadokya'da harika bir programa davetlisiniz. Açılışımızdan bu yana ilk kez Koan'da 9-14 yaş arası çocuklar ve eşzamanlı olarak yetişkinlere yönelik atölyeleri harmanladığımız dolu dolu bir içerik hazırladık. Birbirinden kıymetli eğitmenlerimiz sayesinde tam da Şubat tatilinde dolu dolu paylaşımlar, keyifli sohbetler, eğlence ve öğrenmenin bir arada olacağı programda bizimle birlikte olacak eğitmenlerimizi ve atölye başlıklarını iftiharla sunarız:


Ali Lidar’la Edebiyat Atlası

Burak Tamdoğan’la Yazarlık ve Oyunculuk Söyleşisi

Birol Tezcan ile Senaristlik üzerine 

Arbil Çelen Yuca ile “Kendi Masalımı Yazıyorum: İlk Adım”

Dilek Caner Tezcan ile “Çocuk Drama Atölyesi”, Sinema Atölyesi, Çocuk Yazarlık Atölyesi

Dilara Caner ile "Çocuk Yogası"

Taylan Aktuğ ile "Beden perküsyonu"

Ömür Uzel’le Bir Kitap Serüveni

Mehmet Körükçü Usta ile toprak enstrümanlar üzerine söyleşi ve dinleti


Ot Akademi ve Koan Akademi işbirliği ile, Koan akademi’nin ev sahipliğinde 27-30 Ocak 2022 tarihleri arasında Avanos / Kapadokya sınırları içerisinde gerçekleşecek programla ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz.


Kimler Katılabilir?

Koan akademi Kışa Merhaba programında 9-14 yaş arası çocuklar ve yetişkinler için ayrı ayrı atölyeler planladık. Dolayısıyla 9-14 yaş arası çocukları olan aileler ya da sadece yetişkin katılımı mümkün. 5-6 yaş arası çocukları desteklemek ve güzel vakit geçirmeleri için de program süresince çocuklar için felsefe uygulayıcısı İlayda Er, Koan Akademi Oyun Atölyesinde bizlere eşlik edecek.


Program İçeriği
Konaklama ve Yemek

Koan Akademi atölye sürecince bütün konaklama birimlerini yalnızca bizler için açıyor olacak. Pandemi koşulları nedeni ile 2, 3 ve 4 kişi kapasiteli odalar tek kişilik ya da sizin tercihinize göre paylaşımlı olarak konaklayacağınız şekilde düzenlenmiş olacak. Bir yakınınız ile oda paylaşmak istemeniz durumunda organizasyonu bilgilendirmeniz yeterli. Her bir konaklama biriminin kendi duş, wc ve bahçe ile doğrudan iletişim kuran minik balkonlarının bulunduğunu hatırlatmak isteriz. Birimler atölye öncesi hijyen kurallarına uygun olarak temizlenip havalandırılıp siz katılımcılarımızın kullanımına sunulacaktır.


Koan Akademinin geniş ortak alanlarında 3 öğün yemek, atıştırmalıklar ve çay-kahve ikramları sizleri bekliyor olacak. Katılımcıların beslenme tercihlerine uygun olarak beslenme uzmanımız tarafından desteklenen menümüz, Kapadokya mutfak araştırmaları sonucu oluşturduğu reçetelerle bölgedeki önemli otel ve restoranlara danışmanlık yapan Şef Duran Özdemir tarafından hazırlanıp sizlere servis edilecektir.


Program Ücreti

3 gece 4 günlük programın toplam ücreti atölye katılımı, yeme-içme ve konaklama dahil olmak üzere

odalarda;

- 1 kişi konaklama ile 1100 TL

- 2 kişi konaklama ile kişi başı 900 TL

- 9-14 yaş arası çocuk katılımcı ücreti 750 TL

- 5-8 yaş arası çocuk katılımcı ücreti 450 TL

- 0-5 yaş çocuk katılımcı ücretsizdir.


Konaklama tercih etmeyip yalnızca atölyelere katılmak isteyen katılımcılar için her bir atölyenin katılım bedeli 200TL'dir.


Başvurular dışında dışarıdan katılımcı kabul edilememektedir.


Rezervasyon ve Ödeme

Kayıt formunu dolduran katılımcıların rezervasyon ve ödeme detaylarına dair detaylar taraflarına mail yolu ile iletilecektir. 25 Ocak tarihine kadar ödemelerini yapan katılımcıların ödendi dekontlarının info@koanakademi.com adresine gönderilmesi gerekmektedir. Ödemenin gerçekleşmemesi durumunda yedek katılımcılara hak verilecektir.


Olağanüstü Haller ve İade

Pandemi koşulları nedeni ile atölyenin başka bir tarihe ertelenmesi ya da iptal olması durumunda katılımcılara konaklama ücretleri Koan Akademi tarafından iade edilecektir.


Pandemi Koşulları

Koan Akademi bütün imkânlarını pandemi şartlarına uygun olarak bizler ile paylaşıyor. Bütün başvuruların HES kodu eşliğinde yapılacağını hatırlatmak isteriz. Program başlamadan 1 gün önce tüm katılımcıların HES kodu sorgulaması yapılıp temaslı ya da riskli başvuru olması durumunda başvuru sahibinin programa katılamayacağını tarafına bildireceğimizi belirtmek isteriz. Covid sebebiyle katılımın iptal edilmesi durumunda katılımcıya para iadesi yapılacaktır.


Programa katılan her bir katılımcı kişisel hijyen ve mesafe kurallarına uyacağını beyan etmiş ve kişisel sorumlulukları kabul etmiş sayılır. Bizler heyecan ve titizlikle o güne hazırlanıyor olacağız. Kapadokya’nın güzelliğinde çok kıymetli paylaşımcılarımızla keyifle yürüteceğimiz programımızda buluşmak dileğiyle.


Ot Akademi & Koan Akademi ekibi
47 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page